PROJE DANIŞMANLIĞI & YÖNETİMİ

Boysem Proje ve Danışmanlık olarak tüm müşteri gruplarımıza ( Yatırımcı gruplar , İnşaat Firmaları , Proje Ofisleri , Kişi veya Kuruluşlar olmak üzere ) talep ve beklentileri doğrultusunda , projelerin her etabında ( tasarım veya planlama aşamasında yada başlangıç veya başlamış durumda olan) proje danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Projelerin hayata geçmesi ile birlikte yada daha öncesinde firmamız tarafından proje yönetimi yine bizi tercih edecek olan müşteri gruplarımıza sunulan ayrıcalıklı bir hizmetimizdir.

Proje Danışmanlık ve Yönetim hizmetimiz inşaat sektörü bazlı olup, sektörün tüm branşlarında ( konut inşaatları , ticari inşaatlar ve sanayi yapıları ..vb ) uygulanmaktadır.

Boysem Proje ve Danışmanlık olarak bizler hayal edilen ve tasarlanan projelerin her aşamasında :

Proje danışmanlığı ile; müşterilerimize ilgili projelerin finansal getirileri , riskleri , hedef kitle seçimi ve lokasyon değerlendirmesi , bütçelendirme ve reklam & tanıtım planlaması sürecinde analizler yaparak destek olurken

Proje yönetimi ; ile de proje takibi , uygulama kontrolü , seçim önergeleri , satış & pazarlama ve PR & Kurumsal kimlik gibi konularda uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü desteği sağlamaktayız.

Proje Danışmanlığı ve Yönetimi ile bizlerin temel hedefi ; % 100 başarı odaklı çalışma ilkesi ile müşteri gruplarımızın en kaliteli ve maksimum kar elde edecekleri yapılanmayı sağlamak ve deneyimlerimiz ile onları desteklemektir.

© -2015 - Tüm Hakları Boysem Tarafından Saklıdır.

Web Tasarım MORNET