PR & KURUMSAL KİMLİK

PR ( Puplic Relations ) ( Halkla İlişkiler )

Görüş ve davranışları etkileyerek , kurum kimliği üzerine bir anlayış yaratan ve algılamaya sahip çıkan bir ilişkiler silsilesi olarak tanımlanabilir. Özel sektöre ait kuruluşların olumlu bir imaja sahip olmaları için gerekli tanıtım politikasının saptanması , kuruluşların bu doğrultuda yönlendirilmesi , insan grupları ve kuruluşlar arasında bilgi akışının sağlanması ve bu bilgi akımının gerekli etkinliği kazanarak amaçlanan sonuca ulaşması için yapılan planlı faaliyetler olarak ta açıklanabilir.

PR ÇALIŞMALARININ AMACI NEDİR ?

Kurumsal kimliğin itibarını korumak , desteklemek , artırmak ve düşünce, davranış biçimlerine etki edebilmektir. Halkla ilişkiler faaliyetleri, bir organizasyon ile hedef kitlesi arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla yapılan , önceden planlanmış çalışmalar bütünüdür.

Bizler PR çalışmalarımızı temsil ettiğimiz kurumun müşterilerini yanıltmak maksatlı etkilemek üzerine değil gerçekten temsil edilen ürünün tanıtımının , niteliklerinin , fayda ve karlığının tam olarak ne olduğunu anlatacak şekilde planlamakta ve sunmaktayız. PR çalışmalarımız müşteri gruplarımız ile belirlenen PR bütçelendirmesi neticesinde en etkili yöntemler belirlenerek her müşteriye özel tasarlanmaktadır.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik bir firmanın künyesi niteliğinde olup tüm içerikler kapsamında tasarımı ve yönetimi açısından önem arz etmektedir. Bir firmayı başarı yolunda ileriye doğru götürecek olan tüm niteliklerin ve becerilerin görsel olarak kanıtı niteliğindedir. Profesyonel ellerde hazırlanmış bir kurumsal kimlik tasarımı firmanızın her aşamasında kurumsal alandaki ve işinizdeki profesyonelliğinizi gösterirken imajınızı akılda kalıcı hale getirir.

PR & KURUMSAL KİMLİK ÇÖZÜMLERİ :* 3D Mimari ve Görsel Tasarım :

3 Boyutlu görselleştirme, Mimari tasarım ve konsept planma, mimari maket ve proje tasarımı, kapsamındaki tüm çalışmaların profesyonel grafik diline uygun hale getirilerek firmanızı en iyi temsil edecek görsel çalışmalar yada videolar haline getirilmesini kapsamaktadır.

* Kurumsal Kimlik Tasarımı :

Firmanızın imajı olan marka kimliğinin grafik dilini ve konsept tasarımının oluşturulması ile belirlenen kurumsal ögelerinin yaratılma sürecini kapsar.

* Reklam & Dijital Medya Tasarımı:

İlgili marka ve üretim gamına göre belirlenen limitler dahilinde, yerel ve ulusal bazlı hazırlanan tüm yazılı ve basılı yayınlar ile dijital medya ürünlerinin, gerekli stratejiler, uygun tasarım ve reklam çalışmalarının hazırlanma sürecini kapsamaktadır.

* Sosyal Medya Yönetimi :

Sosyal medya takibi ve yönetimi ile firmanızın güncel, modern ve zamana uygun halde kalmasını sağlayarak, tanıtım ve bilinirliğini en yüksek seviyede tutmayı amaçlar.

* Firma Tanıtımı ve Promosyon Ürünleri Konsept Tasarımı :

Müşteri grubunun kurumsal yapısına uygun şekilde tasarlanan ve uygulanan tüm kurumsal öğeler ile promosyon ürünlerinin oluşturulma sürecini kapsar.

* Web Çözümleri:

İlgili çözüm ortakları ile, firmanızın aynası olan web sitenizin tasarımı da dahil olmak üzere, hosting, web mail, gibi bir çok alanda proje takibi ve çözüm önerisini kapsamaktadır.

© -2015 - Tüm Hakları Boysem Tarafından Saklıdır.

Web Tasarım MORNET